YENİ

Zorlu yemek kirlerinde 1 numara. Ön yıkamaya gerek yok.

Fairy Platinum Plus

Kullanım Koşulları

 1. P&G Fairy Platinum Plus Ultra Para İadesi kampanyasının düzenleyicisi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş'dir ("P&G")'dir.
 2. Türkiye'de ikamet eden 18 yaş ve üstü tüketiciler katılabilir. Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş ("P&G") çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar. Hepsiburada çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar.
 3. Katılmak için, katılımcının adına olması gereken geçerli bir IBAN, banka hesabı ve bir e-posta adresi gereklidir. Aynı IBAN, Ad-Soyad veya e-posta adresine sahip birden fazla kişininkampanyaya katılması mümkün değildir.

  5. maddede belirtilen P&G ürününü satın aldığını ispat eden katılımcı, bu kampanyaya en fazla 1 kez katılarak 15 TL tutarında bir geri ödemeye hak kazanır.
 4. Geri ödeme tutarının ödenmesi, yalnızca TL cinsinden bir ödeme hesabına havale ile mümkündür ve yalnızca eksiksiz ve doğru banka bilgileri (IBAN) ile yapılabilir.

  Fişiniz/faturanız 72 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN'a) 2-4 hafta arasında aktarılır.

  Kampanyanın uygulanması ve geri ödeme tutarının aktarımı, bundan böyle P&G adına “Akampüs” olarak anılacak olan Esentepe, Büyükdere Cad. / Ecza Sok. 199/6 LEVENT/ İSTANBUL adresinde bulunan Kampüs Bilişim Sistemleri ve Dan Hiz. Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilir.Katılımcıların sözleşmeye dayalı ilişkileri ve iddiaları münhasıran Akampüs ile Akampüs’e yönelik olarak kurulmuştur.
 5. Kampanya ürünü:
  Fairy Platinum Plus Ultra 33'lü Bulaşık Makinası Deterjanı Tableti / Kapsülü
 6. Kampanya satış noktaları:
  Promosyon ürün https://www.hepsiburada.com/ üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde geçerlidir.
 7. Çevrimiçi sipariş onayı veya teslimat notu satın alma fişinin/faturanın yerini almaz. "Mali değeri" olmayan fişler ile katılım sağlanamaz. Online müzayede vb. yoluyla yapılan özel satışlar katılım dışıdır. İndirimler satın alma fiyatından düşülür.
 8. Kampanya 5000 ürün ile sınırlıdır.
 9. Kampanyaya katılmak için, kampanya dönemi boyunca https://www.hepsiburada.com/ P&G kampanya ürününü satın almanız ve ilgili bir e-Arşiv Faturasına sahip olmanız gerekir. Daha sonra denedimgordum.com adresinde çevrimiçi katılım formunu eksiksiz doldurmanız ve e-Arşiv Faturasını eklemeniz gerekmektedir. Katılım sürecinde sadece bir fatura dikkate alınabilir. 2 veya daha fazla fatura gösteren bir dosyanın yüklenmesine izin verilmez.
 10. Sisteme yüklenen satın alma belgelerinin anlaşılamaması halinde, üzerinde hem satın aldığınız P&G ürününün arkasının hem de satın alma belgenizin açıkça gösterildiği başka bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde linke tıklayarak destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz.
 11. Aşağıdaki noktalar, fişin fotoğrafında açıkça tanımlanmalıdır:

  - Satış Adresi (https://www.hepsiburada.com)
  - Fiş/fatura numarası veya belge numarası
  - Fişin/Faturanın tarihi ve saati
  - Fişteki/Faturadaki kampanyaya dahil ürünün tutarı
  - Fişin/Faturanın toplam tutarı

  Ayrıca yüklenen dosya fazla pozlanmış, bulanık veya çok karanlık olmamalıdır.
 12. Geri ödemenin transfer edilebilmesi için IBAN banka bilgilerinizi giriniz.
 13. Katılımcı, çevrimiçi kayıt formunu göndererek veri koruma ve katılım koşullarını kabul eder ve P&G Fairy Platinum Plus Ultra Para İadesi kampanyasına katılım sağlamak için kendisiyle e-posta ile iletişime geçilebileceğini beyan eder. Her fiş/fatura yalnızca bir kez katılabilir. Fişte/faturada listelenen satın alma değerini bölmek mümkün değildir.
 14. Özellikle veri aktarımı sırasında ve diğer teknik kusurlarda veri kaybı için sorumluluk kabul edilmez.
 15. Orijinal satın alma kanıtı, iade tutarı transfer edilene kadar saklanmalıdır. P&G, bazı durumlarda, geri ödeme tutarını transfer etmeden önce orijinal satın alma fişini talep etme hakkını saklı tutar. Satın alma fişinin iadesi mümkün değildir. Postadaki kayıplar için sorumluluk kabul edilmez.
 16. IBAN numarasının yanlış bildirilmesinden dolayı sorumluluk kabul edilmez.
 17. P&G Fairy Platinum Plus Ultra İadesi kampanyası, diğer P&G kampanyaları ile birleştirilemez.
  P&G, kayıt olurken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını saklı tutar.
 18. Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.
 19. Bu kampanya özelinde edinilen kişisel bilgiler yalnızca geri ödeme işlemleri ve bu süreçteki bilgilendirmeler için kullanılacaktır. Sürecin ilerlemesi için destek veren iş ortaklarımız ile paylaşılacaktır. Geri ödemenin tamamlanması üzerine kayıtlarımızdan silinecektir. Ancak pazarlama izni verdiğiniz takdirde Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için: https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml
 20. P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.
 21. İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır